Horoskop Duben 2018

11. dubna 2018 v 1:38
Duben Horoskop 2018

Duben - jarní měsíc kdy Slunce přináší energii nejen přírodě, ale podvědomně také lidem. Jen samotný pohled na přírodu v rozpuku má hned pozitivní vliv na vaši náladu. Pesimismus zimních měsíců tak bude rychle zapomenut. Tento měsíc proto často bývá označován za velmi šťastný. A hvězdy to samozřejmě svým výhodným postavením potvrzují .

Letošní duben, spolu s vlivem Venuše v Býku, přinese velmi intenzivní období, zejména co se smyslů týče. Budete nyní velmi vnímaví ke svému okolí a užívat si každý okamžik. Je dobré věnovat se například kultuře. Také Slunce bude po celý měsíc křižovat znamení Berana, proto můžeme očekávat velkou energii. Ta se projeví hlavně na venek. Únava vám nic neříká, vaše vystupování bude sebevědomé, a ve sportu si půjdete tvrdě za svým cílem.

Jedincům horoskop pro duben 2018 napovídá, že dařit se jim začne také v osobním životě, pokud dříve v tomto roce zažívali spíše útlum. Konečně se lidstvo začne probouzet k životu. Dále očekávejte radostné momenty i pevné zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama